ANDRÉ DAUCHEZ. EFTER. etsning, signerad i plåten.

3709603. ANDRÉ DAUCHEZ. EFTER. etsning, signerad i plåten.

Plåtens storlek ca 25x15 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek ca 25x15 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Antal besök: 185