GUSTAV SJÖÖ. Interiörmotiv, olja på pannå, signerad.

370955. GUSTAV SJÖÖ. Interiörmotiv, olja på pannå, signerad.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 1 610