MYNT, 20 st, silver, "Europas silverarv", Mynthuset. 1900-tal. Vikt ca 300 gram.

370943. MYNT, 20 st, silver, "Europas silverarv", Mynthuset. 1900-tal. Vikt ca 300 gram.

20 mynt från utgivna i Europa ca 60-150 år. Myntvikt ca 300 gram. Myntlåda för 12 mynt. Pärm med äkthetsintyg för de flesta mynt (ej alla).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 877