BORDSTÄNDARE, Ronson, England.

3708766. BORDSTÄNDARE, Ronson, England.

I etui. Längd ca. 10,5 cm.

Smärre slagmärken. Repor. Etui med skador. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

I etui. Längd ca. 10,5 cm.

Antal besök: 229