SKÅP, delvis barock 1700-tal.

SKÅP, delvis barock 1700-tal.
370862. SKÅP, delvis barock 1700-tal.

skåp, valnöt.
Bredd 98 cm
Djup 45 cm
Höjd 160 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

skåp, valnöt.
Bredd 98 cm
Djup 45 cm
Höjd 160 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 949