SKÅL, porslin, blåvit, Kina, proveniens M Molvidson AB, Stockholm.

37086. SKÅL, porslin, blåvit, Kina, proveniens M Molvidson AB, Stockholm.

Dekor med bland annat fåglar.
Höjd 7 cm, diameter 15 cm.
Proveniens M Molvidson AB, Stockholm.

Slitage, kanten är troligen nedslipad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med bland annat fåglar.
Höjd 7 cm, diameter 15 cm.

Antal besök: 3 081