FÅTÖLJ, brun manchester med kromunderrede, 1970-tal.

370858. FÅTÖLJ, brun manchester med kromunderrede, 1970-tal.

Lös plymå.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös plymå.

Bruksslitage.

Antal besök: 12 092