LINNEDUKAR, samt SERVETTER, 18 st, 1900-tal.

370828. LINNEDUKAR, samt SERVETTER, 18 st, 1900-tal.

12 dukar, 6 servetter. Olika modeller och storlekar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 568