Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BERTIL WIDBRANT. olja på duk, " kråkor " signerad B Widbant, daterad 1952.
370826. BERTIL WIDBRANT. olja på duk, " kråkor " signerad B Widbant, daterad 1952.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Herrljunga Auktionsverk
2 268