SOFFBORD, hylla i rotting, 1950/60-tal.

3707870. SOFFBORD, hylla i rotting, 1950/60-tal.

Höjd 55 cm
Längd 119 cm
Bredd 54,5 cm.

bruksslitage, förekommer märken, repor, jack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm
Längd 119 cm
Bredd 54,5 cm.

Antal besök: 546