KISTSKRIN, trä, allmoge, 1700-tal.

370746. KISTSKRIN, trä, allmoge, 1700-tal.

Längd 53, bredd 42, höjd 21 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036