GLASSERVIS, 18 delar, Johansfors, 1900-talets mitt.

370745. GLASSERVIS, 18 delar, Johansfors, 1900-talets mitt.

Höjder mellan 8-14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
4 glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 8-14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
4 glas med nagg.

Antal besök: 1 041