FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt.

37073. FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt.

Mahogny, klädda med grönt tyg, lösa plymåer.

Bruksslitage, klädseln med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605