POTTSKÅP, nyrenässans, 1800/1900-tal.

370708. POTTSKÅP, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Höjd 80,5, längd 79, bredd 44 cm.

Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor och märken.

Antal besök: 1 273