NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMARLANDSKAP.

3706964. NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMARLANDSKAP.

Signerad med initialer och daterad 40, akvarell och svart krita
51,5 xc 56,5 cm.; #
med en kustscen av samma hand, paraferad och daterad 56, 32,5 x 56cm. (2).

Huvudföremål med räv; det senare är bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

51,5 xc 56,5 cm.; #

Antal besök: 216