NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMARLANDSKAP.
3706964. NORRIS ADAM SCADDING (CONTEMPORARY). SOMMARLANDSKAP.
Signerad med initialer och daterad 40, akvarell och svart krita
51,5 xc 56,5 cm.; #
med en kustscen av samma hand, paraferad och daterad 56, 32,5 x 56cm. (2).
51,5 xc 56,5 cm.; #