TÅG OCH VAGNAR, 8 delar, Fleischmann samt MODELLFIGURER, bl.a. Preiser, Tyskland.

37068. TÅG OCH VAGNAR, 8 delar, Fleischmann samt MODELLFIGURER, bl.a. Preiser, Tyskland.

Vagn 1400, 1402, A1214, 1473 FB i org.kartong.
Vagn E433, 1411, utan kartong.
Tenderlokomotiv T3 Nr.1315, org.kartong.
Lok, 1335, org.kartong.

Bruksslitage. Slitage och mindre skador på kartonger. Ej funktionstestat. En figur med trasigt ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lok, 1335, org.kartong.

Antal besök: 1 382