37068. TÅG OCH VAGNAR, 8 delar, Fleischmann samt MODELLFIGURER, bl.a. Preiser, Tyskland.
Vagn 1400, 1402, A1214, 1473 FB i org.kartong.
Vagn E433, 1411, utan kartong.
Tenderlokomotiv T3 Nr.1315, org.kartong.
Lok, 1335, org.kartong.
Bruksslitage. Slitage och mindre skador på kartonger. Ej funktionstestat. En figur med trasigt ben.