SERVERINGSVAGN, funkis, 1930-tal.

37063. SERVERINGSVAGN, funkis, 1930-tal.

Björk/stålrör, löstagbar bricka, gummiklädda trissor. Längd 70, bredd 42, höjd 62.

Slitage, fläckar, hjulen med smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 079