MATSERVIS, 40 delar, "Tärna" Göteborg.

370629. MATSERVIS, 40 delar, "Tärna" Göteborg.

11 mattallrikar diameter 24 cm.
12 djupa tallrikar 24 cm.
12 assietter 19 cm.
4 uppläggsskålar och fat längd 22,5, 27, 29,5 och 35 cm.
Terrin höjd 23 cm.

Krackeleringar, repor, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 djupa tallrikar 24 cm.
12 assietter 19 cm.
Terrin höjd 23 cm.

Antal besök: 4 838