LJUSKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal.

37062. LJUSKRONA, Maria Theresia-stil, 1900-tal.

Med 9 st ljuspunkter. Höjd 52 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 705