CARSTEN STRÖM. Olja på pannå, "Spansk pojke", signerad.

370604. CARSTEN STRÖM. Olja på pannå, "Spansk pojke", signerad.

29 x 27 cm.

Carsten Ström (1913–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 27 cm.

Carsten Ström (1913–1995)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 749