RÄKNESNURRA Original-Ohdner.

RÄKNESNURRA Original-Ohdner.
3705573. RÄKNESNURRA Original-Ohdner.

Ca 34 x 14, höjd 11 cm.

Bruksskick, ytslitage samt -smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 34 x 14, höjd 11 cm.

Antal besök: 145