PETER SCHULTZ. AKVARELL, signerad.

3705520. PETER SCHULTZ. AKVARELL, signerad.

Bildmått 38 x 29 cm.
Rammått 55 x 43 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 38 x 29 cm.
Rammått 55 x 43 cm.

Antal besök: 400