VÄGGPLAKETT, fajans, Delft, 1800/1900-tal.

370518. VÄGGPLAKETT, fajans, Delft, 1800/1900-tal.

18 x 24 cm.

Slitage, krackelyrer, nagg. Ett hörn med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 24 cm.

Antal besök: 986