LARS HELLSTEN. vaser, 3 st, glas, Skruf.

3704478. LARS HELLSTEN. vaser, 3 st, glas, Skruf.

Höjd ca 10-28,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Lars Hellsten (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-28,5 cm.

Lars Hellsten (Född 1933)

Antal besök: 197