VÄGGLAMPOR, 3 st. Metall, 1900-talets mitt.

370446. VÄGGLAMPOR, 3 st. Metall, 1900-talets mitt.

Höjd 27 cm.

Lamkupor saknas, kablar avklippta, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 413