MATSALSGRUPP, ek, 1900/2000-tal.

370423. MATSALSGRUPP, ek, 1900/2000-tal.

Bord samt 4 stolar, bordets längd 140, bredd 89, höjd 75 cm.

Bruksslitage samt smärre träskada på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 960