BOKHYLLA, , mahogny, 1920-tal.

3703957. BOKHYLLA, , mahogny, 1920-tal.

Längd 210 cm, bredd 29 cm, höjd 90 cm.

Bruksslitage, repor och topp med större fuktfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 775