PINNSTOLAR, 1 par, teak/björk.

370346. PINNSTOLAR, 1 par, teak/björk.

1960/70-tal.

Fläckar samt fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960/70-tal.

Fläckar samt fanerskada.

Antal besök: 2 636