HENNING HOUGAARD. Vintermotiv med fåglar, olja på duk, signerad.

370305. HENNING HOUGAARD. Vintermotiv med fåglar, olja på duk, signerad.

Ca 54 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Antal besök: 3 730