HELMER RINGSTRÖM. Kaffeservis, 23 delar, "Agneta", Gefle.

3702855. HELMER RINGSTRÖM. Kaffeservis, 23 delar, "Agneta", Gefle.

11 kaffekoppar diameter 7, höjd ca 5 cm
12 kaffefat diameter 13 cm.

1 kopp med nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffefat diameter 13 cm.

1 kopp med nagg, bruksskick.

Antal besök: 374