CHIFFONJÈ, nyrenässans, 1800-talets slut.

37028. CHIFFONJÈ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanerad i valnöt med svärtade och ådringsmålade detaljer, fyra lådor, inredd med tre lådor och två skåp. Längd 84, bredd 47, höjd 124.

Slitage, maskstungen, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 775