MÄNS OMEGA CONSTELLATION ELEKTRONISK KLOCKA, Schweiz, 1970-talet.

370272. MÄNS OMEGA CONSTELLATION ELEKTRONISK KLOCKA, Schweiz, 1970-talet.

Tonneau-format fodral, infälld, guldpläterad urtavla med minutlinjer och händer, centrala sekunder, datumfönster, kvartsrörelse. Guldpläterat rostfritt stål L. 20cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Kunstauktionshaus Schlosser Forum
Adress

Karolinenstraße 11
96049 Bamberg
Tyskland

Placering
Kunstauktionshaus Schlosser
Antal besök: 1 351