MANFRED FLYCKT. Olja på pannå, "Klockstapel och kyrka", signerad M Flyckt.

370263. MANFRED FLYCKT. Olja på pannå, "Klockstapel och kyrka", signerad M Flyckt.

58 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 72 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 671