GERHARD NORDSTRÖM. Olja på pannå, "Samtalande kvinnor", signerad G Nordström.

370255. GERHARD NORDSTRÖM. Olja på pannå, "Samtalande kvinnor", signerad G Nordström.

53 x 65 cm.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 65 cm.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 316