FAT och KRUS, lergods, Allan Ebeling, Torshälla, 1900-tal.

370248. FAT och KRUS, lergods, Allan Ebeling, Torshälla, 1900-tal.

Signerade. Fat med dekor i form av fisk, 17,5 x 17,7 cm.
Krus, höjd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, höjd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 038