LAMPETTER, ett par, mässing, Skultuna, Pierre Forsell.

370242. LAMPETTER, ett par, mässing, Skultuna, Pierre Forsell.

Form av pendel och lod, designade av och signerade Pierre Forsell, höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 726