EINAR WENNBERG. Båt i båthus, litografi, signerad och märkt XA.

370237. EINAR WENNBERG. Båt i båthus, litografi, signerad och märkt XA.

40 x 52 cm. Yttermått 52 x 64 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 819