ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-talet.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-talet.
370217. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-talet.

Höjd 96, bredd 90, djup 80 cm, vinröd sammet, med kuddar och armstödsskydd.

Bruksslitage, bra skick, litet skav på övre bakkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 915