PLÅTBURKAR, 5 st samt COSTERS, 6 st, Ira, Danmark.

370215. PLÅTBURKAR, 5 st samt COSTERS, 6 st, Ira, Danmark.

Blandade storlekar och färger.

Bruksslitage. Bucklor och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081