ERIK OLSON. Litografi, numrerad 137/269, Nunnor, signerad, daterad 1953.

370194. ERIK OLSON. Litografi, numrerad 137/269, Nunnor, signerad, daterad 1953.

30 x 43 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 43 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 421