ÅKE NYGREN. Olja på duk.

ÅKE NYGREN. Olja på duk.
3701569. ÅKE NYGREN. Olja på duk.

"God natt Jord", signerad, daterad 1999, 50x73 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 269