KORGAR/SVAMPKORGAR, flätad, 14 stycken.

3701425. KORGAR/SVAMPKORGAR, flätad, 14 stycken.

Höjd ca 14-35 cm.

Skador och slitage kan förekomma.

Ej genomgått.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14-35 cm.

Ej genomgått.

Antal besök: 231