KRUKOR/TERRAKOTTA, samt, BLOMFAT, 27 delar.

3701357. KRUKOR/TERRAKOTTA, samt, BLOMFAT, 27 delar.

Olika modell och storlekar.
Höjd ca 16-34 cm
Diameter ca 19-37 cm.

Bruksskick samt nagg och spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modell och storlekar.
Höjd ca 16-34 cm
Diameter ca 19-37 cm.

Antal besök: 292