AXEL LIND. "Atlantic morning", olja på duk, signerad.

370134. AXEL LIND. "Atlantic morning", olja på duk, signerad.

81 x 100 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 100 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Antal besök: 1 826