TOM HOPS (1906-1976). Alsterbrücke.

3700936. TOM HOPS (1906-1976). Alsterbrücke.

Tom Hops (1906-1976), Alsterbrücke, akvarell, 1955, signerad och daterad, ca. 46 x 61 cm, inramad bakom passepartout och glas, med ram ca. 75 x 88 cm.

Ej inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad, undersökt.

Antal besök: 412