ANTIK EK ARKIVSKÅP.

ANTIK EK ARKIVSKÅP.
3700801. ANTIK EK ARKIVSKÅP.

Ett tidigt 1900-talets ek arkivskåp med fyra lådor, och med mässingshandtag. 132 cm hög, 44 cm bred.

Fortfarande solid och användbar, lite slitage och märken på platser som du kan förvänta dig.

Gör en kostnadsfri värdering!
3700801. ANTIK EK ARKIVSKÅP.

Antal besök: 473