ERIK LO. Sydländskt motiv, olja på duk, signerad, 1900-talets sista fjärdedel.

370068. ERIK LO. Sydländskt motiv, olja på duk, signerad, 1900-talets sista fjärdedel.

61 x 50 cm (spännramens mått).
Ram medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram medföljer.

Antal besök: 1 213