FIGURINER, 3 st, SKÅL, Kina.

37005. FIGURINER, 3 st, SKÅL, Kina.

Porslin, trä och cloisonné, figurinernas höjd 18 - 33 (inkl. sockel), skålens diameter 9 cm.

Slitage, nagg, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, lagningar.

Antal besök: 661