SOFFBORD, 1950-tal, mosaik.

SOFFBORD, 1950-tal, mosaik.
3700530. SOFFBORD, 1950-tal, mosaik.

Höjd 49 cm
Bredd 37 cm
Längd 69 cm.

Repor, bruksslitage.

Tema

Design Sale

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm
Bredd 37 cm
Längd 69 cm.

Repor, bruksslitage.

Tema

Design Sale

Antal besök: 618