VITRINSKÅP, bemålad fur, "Furuspecialisten", Skjåk, Norge. 1900-talets andra hälft.

370007. VITRINSKÅP, bemålad fur, "Furuspecialisten", Skjåk, Norge. 1900-talets andra hälft.

Överdel med vintrindörrar samt hyllplan. Delbart. Höjd 215 cm, djup 42,5, längd ca 145 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 052